piątek, 10 lipca 2015

nic nie jest dane na zawsze

Dużo złego ostatnio dzieje się w moim życiu... Czerwiec, który był upragniony i wyczekiwany okazał się koszmarem. Odszedł mój tata, a dzień ojca spędziłam nad jego grobem. Mam ostatnio wrażenie, że nieszczęście goni nieszczęście, smutek goni smutek. Czy to się wreszcie skończy?
Znów uświadomiłam sobie, że nic nie jest nam dane na zawsze. 

Jedynym lekiem na całe zło jest Jej uśmiech. To on jest ukojeniem, pozwala zapomnieć na moment. Staramy się więc ciągle coś robić, wypełniać czas obowiązkami i małymi radościami. Priorytetem znów jest tylko rodzina. Trzymamy się razem i dzięki temu jest łatwiej. 


Czerpiemy z lata ile tylko się da, bo nim się obejrzymy będziemy machać mu na do widzenia. Snujemy plany, obmyślamy wycieczki, a w sierpniu chcemy pokazać Jej Bałtyk. Już pewnie zapomniała jak pachnie tam powietrze, jak szumią fale. Już nie mogę się doczekać...

13 komentarzy:

 1. Olu bardzo Ci współczuję, Twojej mamie i rodzeństwu. Boję się śmierci i nie chcę nawet myśleć o czymś takim..
  Teraz w lipcu miną dwa lata od śmierci taty mojego męża, chorował na białaczkę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kochana pamiętaj, że po burzy wychodzi słońce:) współczuję z powodu taty, ale jak pisze, śliczna córka i jej obłędny uśmiech wynagrodzą wszystko :) juz teraz życzę udanego, słonecznego urlopu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo mi przykro. Tata to bardzo ważna osoba w życiu każdego dziecka i ciężko jest pogodzić się z jego odejściem. Przyjmij prosze moje kondolencje.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi przykro. Tata to bardzo ważna osoba w życiu każdego dziecka i ciężko jest pogodzić się z jego odejściem. Przyjmij prosze moje kondolencje.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 5. współczuję :(
  słodka ogrodniczka :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymaj się i spędzajcie jak najwięcej czasu razem korzystając z uroku i ciepła lata...

  OdpowiedzUsuń
 7. Wyrazy wspolczucia. Korzystajcie I cieszcie sie latem.. u Nas w tym roku lata nie ma :(

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak mi przykro z powodu śmierci taty. Ściskam Cię mocno!

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo mi przykro. Nie wiem nawet co napisać. Dobrze, że masz taką kochaną buzię przy sobie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wiele razy przekonałam się i wciąż się przekonuję, że często jest tak, że jak nastanie fala porażek, nieszczęść - za nim gonią kolejne. W ostatnim czasie równie wiele przykrości i problemów spotkałam na swojej drodze, w pewnym momencie myślałam, że się poddam… I stąd wyszedł projekt #100happydaysplotkara. dlatego, że tak jak piszą poprzedniczki - po zachodzie zawsze słońce wschodzi i musimy zacząć cieszyć się z małych chwil. Bardzo Ci współczuję z powodu taty, jednak z pewnością jest teraz nieustannie przy Tobie i chroni Cię przed kolejnym deszczem.
  Ściskam Cię serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 11. Przykro mi, że Cię to spotkało i tak jak napisałaś naszym szczęściem są nasze dzieci i ich uśmiech potrafiący podnieść nas z najgłębszego dołka. Trzymaj się cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo mi przykro. Ja jakiś czas temu przeżywałam swój dramat. Wszystko na raz...:-/ Niestety tak w życiu bywa najczęściej, że jak już świat się wali, to jak domek z kart - cały. Życzę Ci wielu sił i nadziei.

  OdpowiedzUsuń